Oblíbené (0)

REISHI - GANODERMA

ReishiReishi (Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá, Ling Zhi) je jedna z nejčastěji užívaných medicinálních hub na světě. V tradiční čínské medicíně se používá více než 4000 let. Není náhodou, že v překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Někdy je také označována jako "bylina duchovní síly".

Reishi z našeho obchodu je pěstována v čistých horských oblastech provincie Anhui ve východní části Číny. Tato oblast je velmi vzdálena od veškerého průmyslu, převládá zde pěstování pšenice a rýže a v horských oblastech se velmi daří Reishi, Coriolu nebo Shiitake.

Houba Reishi je pěstována na dřevěných kmenech zahrabaných do země. Reishi roste 6-9 měsíců. V této době má Reishi optimální obsah léčivých látek. U starších hub se koncentrace léčivých látek snižuje.

 

Zdravotní tvrzení povolená EU

 

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.
 
Normální funkce oběhové soustavy.
 
Normální hladina cholesterolu v krvi.

 

Naše Reishi (Ganoderma) je dále zpracovávána metodou dvojité extrakce (nejdříve vodou a poté alkoholem). Účinné látky jsou proto v naší Reishi v optimálním poměru – minimálně 30 % polysacharidů a minimálně 4 % triterpenů. Pokud je v extraktu polysacharidů méně, je slabý. Naopak pokud jich je více, tak to je na úkor ostatních léčivých látek a Reishi se pak již vzdaluje od přírodní Reishi. Ale pak už to není Reishi, ale čistý betaglukan.

Obsahuje

Reishi obsahuje mimo vitamínů, minerálů i velké množství polysacharidů beta glukanů, ganoderanů, ale i cyklických esterů laktonů, triterpenů, kam patří i kyselina ganoderická či lanostany a mnoho dalších.

 

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů.

Kde najít podrobné informace o produktech?

Hledejte například ZDE

Napište nám na naši poradnu: poradna@obchodcinskemediciny.cz 

REISHI - GANODERMA také obsahují tyto produkty

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH