Oblíbené (0)

Dodání a platby

 

Balíčky zasíláme do České republiky.

Objednávky nad 2000 Kč mají dopravné a doběrečné zdarma.

 

ČESKÁ REPUBLIKA

Dodání

GLS (98 Kč) - Balíček Vám dodá kurýr GLS na adresu uvedenou v objednávce. Den předem i v den doručení budete informování formou SMS a emailu. V den doručení navíc SMS bude obsahovat i telefon na řidiče který zásilku doručuje. Máte možnost změnit si doručení na večerní, vyzvednout si zásilku na výdejním místě, změnit si adresu doručení i den doručení.

Výdejní místa Zásilkovny (65 Kč) - Balíček si můžete vyzvednout na jedné z mnoha prodejen sítě Zásilkovna. Při přijmutí balíčku Vám Zásilkovna zašle informační e-mail s číslem zásilky (můžete jí sledovat online).  Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám Zásilkovna zašle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete vyzvednout.

 

Platba

Dobírkou u kurýra GLS (35 Kč) - Platba hotově nebo kartou při převzetí objednávky od kurýra GLS.

Dobírkou v Zásilkovně (20 Kč) - Platba hotově při převzetí balíčku ve výdejním místě Zasilkovna.cz.

Platební kartou online (0 Kč) - je možno platit pomocí zabezpečené brány 3D Secure CSAS.

ePlatba - převodem online (0Kč) - Česká Spořitelna, Komerční Banka, FIO Banka, MBank, GE Money Bank, Raiffaisen Bank, SBER Bank a ostatní banky (zprostředkovává společnost COMGATE).

Bankovním převodem (0 Kč) - Platba klasickým převodem na náš účet. Instrukce pro platbu přijdou v e-mailu s potvrzením objednávky.