Oblíbené (0)

MIŠPULNÍKOVÝ SIRUP

TCM Bohemia CHUAN BEI PI PA LU
Balení120 ml
Na dotaz
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

Mišpulníkový sirup je velmi účinný bylinný prostředek tradiční čínské medicíny vyráběný podle receptury, která je ověřená staletími. Mišpulníkový sirup navíc i dobře chutná.

Doplněk stravy

SLOŽENÍ V DENNÍ DÁVCE (30ml): 16,83g - PI PA YE – Mišpulník japonský, list; 2,68g - BAI BU – Stemona hlíznatá, kořen; 2,68g - QIAN HU – Smldník sbíhavý, kořen; 2,68g - JIE GENG – Platykodon velkokvětý, kořen; 2,60g - SANG BAI PI – Morušovník bílý, kůra kořene; 2,51g - CHUAN BEI MU – Řebčík úponkovitý, hlíza; 0,02g - BO HE – Máta jednokališná, nať; Přídatné látky: třtinový cukr, mandlová esence

Dávkování: 10 ml (1 polévková lžíce) 3x-4x denně u dospělých. U dětí 3-12 let 5 ml (1 kávová lžička) 3-4x denně. Půl hodiny před jídlem, zapít vodou. Informace pro diabetiky: denní dávka obsahuje 0,93 g sacharózy.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte při teplotě 4-8°C a spotřebujte do 3 měsíců.
Země původu: Čína. Distributor: TCM Bohemia, Hluboká nad Vltavou

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů

PODROBÉ INFORMACE O PRODUKTECH A ÚČINCÍCH NALEZNETE ve veřejně dostupných zdrojích např. ZDE

 

PORADNA

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných produktů napište nám na naší poradnu:    poradna@obchodcinskemediciny.cz

Bude s Vámi komunikovat český lékař, který Vám doporučí vhodné produkty vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.

(Prosím popište svůj hlavní problém. Kdy začal, jak se projevuje, jak se vyvíjel. Pokud máte i jiné potíže, popište i je, mohly by s ním souviset.)