Oblíbené (0)

MYCOBABY - DRAČÍ SIRUP

MycoMedica
Balení200 ml sirupu
199
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

Doplněk stravy

Složení v 1 dávce: Reishi, lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, 30% extrakt – 50mg; Cordyceps CS-4, housenice čínská, Cordyceps sinensis, 30% extrakt – 50mg; hroznový sirup (fruktóza 42 %, dextróza 31 %, maltóza 14 %, trióza 6 %) vinná šťáva; třapatka nachováEchinacea purpurea, extrakt z kořene 4:1 - 50mg; Holandské kakao - 25mg; AcerolaMalphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu C - 20mg; vitamin C (kyselina L-askorbová) - 12 mg (15% RHP); bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Dávkování:

  • Od 3 do 7 let – 5ml 1–3x denně
  • Od 7 let – 5ml 2–6x denně
  • 5ml odměrka přiložena v balení (5ml = cca 1 kávová lžička) 
  • Je vhodné užívat sirup preventivně cca 1–2 měsíce před problematickým obdobím (podzim, začátek školky apod.), ale i v případě propuknutí potíží

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v chladu a temnu. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 30 dní.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů.

PODROBNÉ INFORMACE O PRODUKTU NALEZNETE například ZDE

 

 

PORADNA

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných produktů napište nám na naší poradnu:    poradna@obchodcinskemediciny.cz

 

Bude s Vámi komunikovat český lékař, který Vám doporučí vhodné produkty vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.

(Prosím popište svůj hlavní problém. Kdy začal, jak se projevuje, jak se vyvíjel. Pokud máte i jiné potíže, popište i je, mohly by s ním souviset.)