Oblíbené (0)

Oční sérum - Pomněnkové oči

dieNikolai Všechny typy pleti
Balení15 ml
Litujeme, tento produkt není v současné době dostupný. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: 737 866 991

Oční sérum - Pomněnkové oči je určeno k intenzivní péči o oční okolí. Je založeno na vzácném oleji z hroznových jader, který je pro své neobyčejně hojivé a regenerační účinky mnohdy nazýván „slzy vinné révy“. 

Oční sérum je maximálně účinné v napínání pleti, hydrataci a v boji proti očním otokům. Přináší okamžitou úlevu při únavě očí a obnovuje přirozený tonus a jas pokožky. Výtažek z vinné révy, neboli „slzy vinné révy“ a výtažek z vilínu navíc stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a jsou tak hlavními složkami v redukci tvorby linek a vrásek. Společně s lněným olejem a dalšími přírodními složkami, dodávají slzy vinné révy pokožce potřebné antioxidanty (látky prodlužující život a zpomalující proces stárnutí), poskytují hloubkovou hydrataci a stimulují regeneraci pokožky v okolí očí. Optimální mikrocirkulace pokožky je zajištěna vinným alkoholem a výtažkem z vinné mízy. Toto sérum zanechá okolí očí ošetřené, rozjasněné a zpevněné.

Oční sérum - Pomněnkové oči má certifikaci Demeter.

 

Návod k použití

Aplikujte ráno a večer v okolí očí.

  1. Nastříkejte na Vaši dlaň přibližně 3-4 kapky očního séra
  2. Navlhčete v očním séru Váš prsteníček a ukazováček
  3. Jemně vmasírujte sérum na oční okolí

Jak používat přípravky přírodní pleťové kosmetiky najdete ve článku „Jak denně pečovat o pleť“.

 

Složení

Výluh z vilínu, lněný olej, vinný alkohol, olej z hroznových jader, výtažek z řepkového oleje, vinná míza, včelí vosk, xanthan

(Neobsahuje: palmový olej, ropné deriváty – parafíny, parabeny, silikony ani pesticidy)

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů.

PODROBNÉ INFORMACE O PRODUKTU NALEZNETE například ZDE

 

 

PORADNA

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných produktů napište nám na naší poradnu:    poradna@obchodcinskemediciny.cz

(Prosím popište svůj hlavní problém. Kdy začal, jak se projevuje, jak se vyvíjel. Pokud máte i jiné potíže, popište i je, mohly by s ním souviset.)