Oblíbené (0)
Novinka
Denní pleťový krém – Ranní sběr hroznů - 5 ml

Denní pleťový krém – Ranní sběr hroznů - 5 ml

dieNikolai Pro normální až suchou pokožku
Balení5 ml
200
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

Denní pleťový krém - Ranní sběr hroznů je vyvinut speciálně pro každodenní péči o namáhanou a unavenou pleť, která má zvýšené nároky na ošetření. Unikátní složení tohoto krému, přímo přeplněného antioxidanty a aktivními přírodními složkami, je ideálně sladěno s potřebami vaší pleti. Denní péče na bázi oleje z hroznových jader zásobuje pokožku potřebnými lipidy, posiluje ji a chrání proti působení škodlivých vlivů vnějšího prostředí a proti volným radikálům. Máslo ghí a obsažený olej z meruňkových jader navíc vyživují pokožku a udržují ji vláčnou a hebkou. V kombinaci s posilujícím výtažkem z hroznových slupek pomáhá tento krém zmírňovat suchost a pocity napětí kůže a tím přispívá k přirozené rovnováze pokožky.

Denní pleťový krém - Ranní sběr hroznů má certifikaci Demeter.

 

Návod k použití

Aplikujte ráno i večer na očištěnou pokožku obličeje a krku.

Jak používat přípravky přírodní pleťové kosmetiky najdete ve článku „Jak denně pečovat o pleť“.

 

Složení

Výluh ze slupek z hroznů, máslo ghí, olej z hroznových jader, vinný alkohol, olej z meruňkových jader, výtažek z řepkového oleje, včelí vosk, xanthan, meduňková silice, silice ze santalového dřeva

(Neobsahuje: palmový olej, ropné deriváty – parafíny, parabeny, silikony ani pesticidy)

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů.

Kde najít podrobné informace o produktech?

Hledejte například ZDE

Napište nám na naši poradnu: poradna@obchodcinskemediciny.cz