Oblíbené (0)

ŠAOLINOVÝ OLEJ (700)

TCM Herbs
Balení25 ml ve spreji
Na dotaz
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

Složení: Sesamum Indicum Seed Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Camphor, Methyl Salicylate, Eucalyptus Leucadendron Cajuputi, Leaf Oil, Lavandula Hybrida Oil, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Menthol, Panax Ginseng Root Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Alcohol, Commiphora Myrrha Resin Extract, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extraxt, Arnica Montana Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Bosweila Carterii Resin Oil, Symphytum Officinale Root Extract

Návod k použití: Vmasírovat do kůže denně dle potřeby. Určeno k vnějšímu použití. Neaplikovat do otevřených ran a očí. Případné zarudnutí kůže není na závadu.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Výrobce: Medichin, Belgie. Distributor: TCM Herbs, České Budějovice

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů

PODROBÉ INFORMACE O PRODUKTECH A ÚČINCÍCH NALEZNETE ve veřejně dostupných zdrojích 

 

PORADNA

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných produktů napište nám na naší poradnu:    poradna@obchodcinskemediciny.cz

Bude s Vámi komunikovat český lékař, který Vám doporučí vhodné produkty vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.

(Prosím popište svůj hlavní problém. Kdy začal, jak se projevuje, jak se vyvíjel. Pokud máte i jiné potíže, popište i je, mohly by s ním souviset.)