Oblíbené (0)

JERLÍNOVÝ ČAJ

TCM Bohemia ZHONG HUAI TEA
Balení30 nálev. Sáčků / 1,5 g
150
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

Doplněk stravy

Složení: Jerlín japonský 90%, Jujuba čínská 10%

Dávkování: 1 sáček zalít 200 ml vroucí vody a 5-10 minut louhovat. 1 šálek čaje 2 x denně. Čaj se pije ráno a večer, vždy jeden sáček, nebo se původní sáček ještě jednou vylouhuje. Doba odstupu od jídla je 15 min. před jídlem či hodinu po jídle. Díky zvláštní hořké chuti připomínající kávu může sloužit jako její vhodná a zdravá náhrada. Neužívejte dlouhodobě.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
Země původu: Čína. Distributor: TCM Bohemia, Hluboká nad Vltavou

 

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů.

Podrobné informace o bylinkách a houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích na internetu, například na Stránkách čínské medicíny  nebo Encyklopedii čínské medicíny.

Pokud potřebujete poradit, kde najít podrobné informace o produktechnapište nám na náš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ (dole na každé stránce) nebo nás kontaktujte přes náš CHAT (červený obdelník vpravo dole).