Oblíbené (0)

KŘEHKOST SAKUROVÉHO KVĚTU (127)

TCM Bohemia SUAN ZAO REN
Balení200 kuliček / 33 g
245
Sleva e-shop: -14 %

Skladem

Doplněk stravy

Složení doporučené denní dávky: 1,98g – SUAN ZAO REN – Jujuba trnitá, semeno; 0,66g – FU LING – Pornatka kokosová, plodnice; 0,66g – ZHI MU – Anemarhena asfodelkovitá, oddenek; 0,33g – CHUAN XIONG – Koprníček wallichův, oddenek; 0,33g – SHENG GAN CAO – Lékořice uralská, kořen; Ostatní složky: kukuřičný škrob, rýžový škrob, leštící látka: talek

 

Dávkování: 3x denně 8 kuliček, děti od 6 let 2x denně 4 kuličky, půl hodiny před jídlem či hodinu po jídle zapít vodou. Není vhodné pro osoby trpící průjmy. Přípravek snižuje krevní tlak. Upozornění pro osoby s cukrovkou: přípravek zvyšuje hladinu krevního cukru.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
Výrobce: Lanzhou Pharm. Factory, Čína. Distributor: TCM Bohemia, Hluboká nad Vltavou

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že současná nařízení EU zakazují uvádět více informací u jednotlivých produktů

PODROBÉ INFORMACE O PRODUKTECH A ÚČINCÍCH NALEZNETE ve veřejně dostupných zdrojích např. ZDE

 

PORADNA

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných produktů napište nám na naší poradnu:    poradna@obchodcinskemediciny.cz

Bude s Vámi komunikovat český lékař, který Vám doporučí vhodné produkty vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.

(Prosím popište svůj hlavní problém. Kdy začal, jak se projevuje, jak se vyvíjel. Pokud máte i jiné potíže, popište i je, mohly by s ním souviset.)